Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich (Mt 18,19-20)

Zapraszamy do skorzystania z modlitwy wstawienniczej w dogodnym umówionym mailowo terminie.

Zaproszeni są wszyscy, którzy potrzebują umocnienia, uzdrowienia lub uwolnienia, którzy pragną pogłębić, lub zweryfikować rozeznanie trudnej dla siebie sytuacji lub po prostu pragną by ktoś pomodlił się nad nim. W gruncie rzeczy to Bóg sam zaprasza każdego pragnącego powierzyć swoje problemy wstawienniczej modlitwie wspólnoty, która jest cząstką Kościoła.

Modlitwa wstawiennicza to przede wszystkim charyzmat, dar, dzięki któremu Pan Jezus poprzez osoby posługujące udziela Ci szczególnych łask. Uzdrowienie jest procesem, który przebiega przez całe Twoje życie z Chrystusem. Pan Bóg przemienia Cię, potrafi uleczyć Twoje rany ducha, duszy i ciała, uwalnia od przywiązania do grzechów, ich skutków oraz od wpływu Złego. Chrystus jest Zwycięzcą i ma władzę nad WSZYSTKIM. Oddając mu swoje cierpienie zaczynasz nowe życie w Nim.

Aby nasze otwarcie na dary Pana Boga było pełniejsze potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie się do podjęcia procesu uzdrowienia i przemiany.

Skontaktuj się z nami:

Kasia Kaleta [email protected]