Otwórz Oczy

Konferencje, więcej konferencji

Zebraliśmy dla Was 9 konferencji, które zostały wygłoszone przez naszych gości, w ramach Otwórz Oczy, w latach 2010 – 2015. Wśród głoszących, m.in. o. Adam Szustak, Szymon Hołownia oraz ks. Piotr Pawlukiewicz.

Wszystkie nagrania dostępne są na stronie „Konferencje” oraz na naszym kanale YouTube. Owocnego słuchania!

Ostatni dzień OO2015 już w galerii

Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście całkiem o tym co wydarzyło się na tegorocznym OO, bo czasu trochę już minęło, od kończącego IX edycję dnia – 14 maja. Pomożemy Wam odświeżyć trochę pamięć ;-). Zamieściliśmy, w galerii, zdjęcia, z właśnie tego, ostatniego dnia Otwórz Oczy. Odbył się wtedy koncert uwielbieniowy, wykonany przez diakonię muzyczną wspólnoty Efraim, oraz konferencja Dobromira Makowskiego.

Zdjęcia dostępne tutaj.

Powrót do przeszłości…

… do 2010 roku.

Odkopaliśmy prawdziwy skarb ;-). Poniżej zamieszczamy całą konferencję ks. Piotra Pawlukiewicza, znanego rekolekcjonisty, jaką wygłosił dla nas 12 maja 2010 r.

Strona, z której pochodzi nagranie: www.dno-serca.pl

 

Continue reading

Zdjęcia z drugiego dnia OO2015

Uzupełniamy nasze foto-zbiory.

Dodaliśmy kolejne 32 zdjęcia, tym razem z II dnia tegorocznego Otwórz Oczy, z konferencji Piotr Żyłki i modlitwy uwielbienia. Znajdziesz je pod TYM adresem.

Konferencje

Tegoroczna edycja projektu „Otwórz oczy” niestety dobiegła końca.  To co dobre szybko się kończy.  Nie mniej dziękujemy wszystkich za obecność i wspólną modlitwę! Kolejna edycja już za rok, który z pewnością minie bardzo szybko :) Mamy nadzieję że te 365 dni będzie dla Was czasem przybliżania się do Boga przez Jego słowo i naukę.

Jak co środę o 19:30 zapraszamy na spotkania modlitewne Wspólnoty Efraim (www.efraim.pl).

Poniżej znajdziecie nagrania z konferencji Piotra Żyłki oraz Dobromira „Mak” Makowskiego. Owocnego słuchania!

Continue reading

« Older posts

Copyright © 2015 Otwórz Oczy

Theme by Anders NorenUp ↑